Lauko tualetų gamyba

Grįžti į sąrašą

,,Sauso'' tipo lauko tualetų gamyba - lengvai ir greitai įrengiami, kurie sutaupys Jūsų laiką ir pinigus. Šie išskirtiniai tualetai yra ekologiški, šiuolaikiški ir autonomiški, kurie nereikalauja prijungimo prie nuotekų vamzdyno, todėl gali būti įrengiami sodybose, soduose ar kitose poilsio vietose. Atsižvelgiant į tai, kad 90% visų fekalijų sudaro vanduo, gaminamų tualetų technologija pasitelkdama saulės skleidžiamą šilumą savarankiškai tuos skysčius išgarina, o esant žemai oro temperatūrai tualetas neužšala. Šie ,,Sauso” tipo tualetai susilaukia didelio populiarumo šalyse, kuriose dalį metų sezono yra minusinė oro temperatūra.

 

Paprasti ir patogūs ,,Sauso" tipo lauko tualetai yra autonomiški, laisvai stovintys viešieji tualetai, kuriuose nereikia nei vandens, nei elektros ar chemijos papildomų priedų bei lengvai įdiegiami. Įprastai šie tualetai yra įrengiami per 48 valandas nuo pristatymo klientui. Montuojamas su papildomu rezervuaru, kuris sukuria nuolatinį oro srautą, kurio pagalba panaikinami nemalonūs kvapai. Tarp valymų sistema gali aptarnauti 10-15 tūkstančių žmonių. Pagrindiniai sausųjų tualetų privalumai: taupomas vanduo, apsaugomi gruntiniai vandenys, tausojama žmogaus sveikata, sausus tualetus galima įrengti didelio nuotolio vietose.

 

,,Sauso” tipo lauko tualetai dažniausiai gaminami trijų tipų, kurie pritaikomi pagal žmonių lankomumo srautus ir vietos specifikaciją, kaip pavyzdžiui didelio šlaitingumo stogas pritaikytas vietovėms, kur didelis sniego kritulių kiekis. Tualetai yra lengvai montuojami bei nereikalauja vandens ar elektros įvadų, chemijos produktų ar kitų priedų, paprasta prižiūrėti su minimaliomis sąlygomis.

 


Šie tualetai yra pritaikyti tiek asmeniniam naudojimui bei gali aptarnauti didelius srautus žmonių, kadangi naudojamos medžiagos yra tvirtos ir atsparios nusidėvėjimui. Tualetai yra pagaminti iš aukšto tankio nedūžtančio polietileno, lauko tualetai yra anti-vandaliniai bei tualeto vidaus struktūra užtikrina maksimalią higieną bei ,,Sauso” tipo tualetas leis sugrįžti į “patogumų pasaulį” kur neužgniauš nosies.
Tai ne bio tualetas, nes jame nenaudojama jokia neutralizuojanti chemija. Lauko tualetų gamyba statybų aikštelėms, viešoms masinių renginių vietoms, taip pat tai yra labai praktiškas sprendimas tiek miestui, tiek ir natūralioje aplinkoje.

 

Rašykite, o mes pasirūpinsime - [email protected] arba SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Prenumeruokite ir gaukite pačius naujausius pasiūlymus iš pirmų rankų.