Nerūdijančio plieno atitvarai ir turėklai Nemuno salos baseine

Grįžti į sąrašą

Kano Nemuno saloje pastatytas išskirtinės architektūros ir inžinerinių sprendimų daugiafunkcis vandens sporto centras. Pagal E. V. Miliūno studijos projektą įgyvendintas statinys pasižymi kruopščiai apgalvotais tiek funkciniais, tiek estetiniais sprendimais.

Centre įrengti nerūdijančio plieno turėklai sausumos ir vandens zonose bei stogo atitvarai. Baseino turėklai išsiskiria minimalistiniu dizainu bei prie erdvinių nuolydžių pritaikytomis formomis. Kuriant šiuos elementus, UAB “Bipa” išpildė architekto A.Ramanausko viziją: grakščios ir saugios apvalintų kampų konstrukcijos, neužgožiančios benrdo sporto centro konteksto.

Kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys mūsų specialistai pasiruošę pakonsultuoti ir surasti geriausią jūsų lūkesčius atliepiantį sprendimą. Susisiekite ir pasitarsime.

Kiti atlikti projektai

Kee Guard stogų apsaugos

Kee Guard stogų apsaugos

Greitas ir patikimas apsauginės stogo tvorelės sprendimas baigtiems statyti objektams.
Skaityti daugiau
Kaip prižiūrėti teritoriją šaltuoju sezonu?

Kaip prižiūrėti teritoriją šaltuoju sezonu?

BIPA rekomendacijos: kur, kaip ir kada barstyti ledą tirpinančias medžiagas, kur ir kaip jas sandėliuoti. Antislydiminės juostos ir gumos - kaip jas naudoti? Atmintinė kiekvienam atsakingam už aplinką ir aplinkinių saugumą.
Skaityti daugiau
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Prenumeruokite ir gaukite pačius naujausius pasiūlymus iš pirmų rankų.